Jak pracujemy?

Maluszki podczas sesji są bezpieczne i asekurowane.

"Magda & Karol
Duet nierozerwalny, który zaklina ulotne i magiczne momenty na wieki.
Kobieca dbałość o szczegóły, zmysłowość i umiejętność kreacji przestrzeni oraz męski refleks, stanowczość i wiedza techniczna."

Nazywamy się Magda i Karol i mamy najpiękniejszą pracę na świecie. Fotografując zatrzymujemy czas. Staramy się uwiecznić wyjątkowe chwile w Waszym życiu. Ślub, czas oczekiwania na maluszka, pierwsze chwile życia waszego maleństwa, uroczystość chrztu, urodziny i inne ważne wydarzenia rodzinne – to właśnie fotografia, którą kochamy. Poświęcamy się tej pasji już od ponad 9 lat i wciąż nie mamy dość. Regularnie pogłębiamy naszą wiedzę z zakresu fotografii noworodkowej, tak żebyście mieli pewność, że Wasze maleństwo jest bezpieczne w naszych rękach. Nasze studio jest w pełni wyposażone i przygotowane dla naszych najmniejszych jak i tych ciut starszych gości. Każda przyszła mama znajdzie coś dla siebie w naszej ogromnej kolekcji sukien do sesji ciążowych i rodzinnych. Zawsze służymy pomocą i radą, tak żeby każda z Pań była zachwycona efektem sesji.

 

Nasze Studio Fotograficzne

Nasze studio fotografii rodzinnej, ciążowej, noworodkowej i dziecięcej znajduje się w Łomży. Studio to przestrzeń bardzo przytulna i przystosowana do pracy  zarówno z najmniejszymi modelami jak również z rodziną. Znajdzie się tu kilkanaście teł, stylizowanych kącików i zaaranżowanych stylizacji.


Rodzice zainteresowani sesjami ciążowymi lub maluszków mogą w ramach sesji skorzystać z szerokiego asortymentu gadżetów, ubranek i akcesoriów: dostępne są piękne suknie dla córki i mamy, wianuszki, pluszaki, mebelki do sesji z niemowlakami, ozdoby kwiatowe i wiele elementów, które sprawią że Wasza sesja zdjęciowa będzie wyjątkowa i piękna.


Zapraszamy Was do naszego świata.

Razem stworzymy magiczne ujęcia.

Do zobaczenia na sesjach.